12 Ocak 2013 Cumartesi

Şimşek Mekkuin İzle


Zaman mekku şimşek mekku, Türk Sime mekku izle full film, tam ekran donma mcquen tam mekku yıldırım Mekke'ye izle full online izle online film mekku şimşek izle izle, <span style = "color: # ff0000;" TIKLAYINIZ BURAYA VE PARÇALARI <span style="color: #000000;"> izle mcquen Otomobil Yıldırım oyunu> 1 Lütfen bekleyin </ span> </ span>, Pixar tarafından yazılmış ve hikaye bir devamı olarak başladı, başka bir yıldırım mekku gen pistonlu kase sezonu başlar. Stafford Springs vatandaşların McQueen, Mater, Fillmore ve bir sınıf olarak yarışları powersliding büyüyor Doktor yardım etmek, Piston Kupası için onun arayışı başlatmak için hazırlanıyor. Ben Yıldırım becerileri Chick Hicks, tahriş nefret ediyorum daha daha yapar Piston Kupası şampiyonası koşmak, dedi. Risk Korku unvanınıass, suç, yol tehlikeleri yaaa askerler Chick Wingo Boost DJ ve Rod McQueen Radiator Springs ile aynı gürültülü araba mendil, geçmesi Mack'in McQueen yarış vites Interstate 40 atlayabilir. Ürünler ve Yıldırım Chick dalgalar suçluları adalet getirebilir gönderir kazandı alın. Grand Prix Piston Kupası Radiator Springs Yıldırım Chick LA zorlukları sonra bir yarış olduğunu. Piston Yıldırım Kupası ikinci sezonu, bu olay kazanır.
Sonunda, flaş, Mater ve Sally bir tatil veermekir yapmaya karar verdi. İyi Klinik Yıldırım üç piston bilezikleri, bir başka efsane, Doc Hudson var, o notları kupa getirdi, ama değil.
Hala Rust-Eze Yıldırım mekku sponsorluğunda rağmen, oyuncular Story Modu kilidini, McQueen Dinoco boya işi, Arcade Mode ve VS olabilir olarak oynayabilirsiniz. Modu.Otomobiller 2006 American animasyon aile filmi Pixar tarafından üretilen ve John Lasseter ve Joe Ranft yönettiği. Disney Pixar Disney Pixar'ın yedinci ve son film bu filmi satın alınabilir. Sonra antropomorfik otomobil ve diğer taşıt araçları, Bonnie Hunt, Cheech Marin, Jennifer Lewis, Tony Shalhoub, John Ratzenberger, George Carlin, Owen Wilson, Paul Newman, onun son sigara belgesel özelliği <a title = "yıldırım mekku oyunları tarafından tamamen doldurulan bir dünya "HREF =" http://www.oyun3d.net/simsek-mekkuin-oyunu-oyna "target =" _blank "> Yıldırım mekku oyunları </ A> Larry sesleri Cable Guy ve Top Gear Jeremy sarhoş Jeremy Clarkson, Richard var Petty, Michael Keaton, Ray Magliozzi sesli Cameos dahil Dale Arnhard Jr, Bob Costas, Darrell Waltrip, Jay Leno, Michael Schumacher, Tom ve NPR Araba Konuşma, Mario Andretti, ve birçok ünlü,. Filmden sonra ikinci Pixar filmi için Hata tamamen hayat döküm olduğunu.
Concord, Lowe Motor Speedway, 2006 26 May galası Kuzey Karolina, Araba ve genellikle olumlu eleştiriler 9 Haziran 2006 tarihinde serbest bırakıldı. Bu en iyi animasyon filmi Akademi Ödülü ve En İyi Animasyon Filmi Ödülü kategorisi için iki Altın Küre adaylığı oldu. 2007 yılı sonlarında, DVD ler ve Blu-Ray diskleri 7 Kasım 2006 tarihinde yayımlanmıştır. araba ölçekli modeller, film Disney · 5000000000 $ ürünler dahil olmak üzere satış için malların Pixar perakende satış başlatılmıştır. [2]
Şu anda üretim ve Arabalar 2 Haziran 24, Oku, 2011 çıkacak. [3] Araba antropomorfik araç bir dünya. Veteran filmi Weathers, çok yıllık runner-up Chick Hicks emekli bir üçlü cinsiyet Piston Kupası şampiyonluğu ve son yarışı mekku gökyüzü başlar izlemek çaylak. Bir hafta Los Angeles International Speedway yarış tiebreak sonra. PAS-Eze, pas eski arabalar için tedavi ve onu aracı yarış sponsoru Kral gerçekleştirilmesi kazanmak için bir takım umutsuz sağlar gibi Yıldırım iyi Dinoco sponsorluk çöktü terk izin. Bütün gece yıldırım, kısa sürede uygulamaya başlamak için istekli Kaliforniya uzun, büyük kamyon, Mack, presler. Binmek
Mack o zaman neden "Songbird" Kenny G McQueen uyku uyumak rulo römorkun arka araştırdık, bir çete kurbanı sallayarak başlamak pervasız sokak yarışçıları oynarlar. McQueen ve kayıp, panik içinde Radiator Springs harap şehir trafiğinde uyanır. Şerif bir olay McQueen kaynaklanır yanlışlıkla ana cadde bırakın. Bolt mekku şehir hakim ve doktor, Doc Hudson, ilk derhal tutuklandı Radiator Springs bırakmak istiyorum ertesi gün çalıştı, ancak kamu hizmeti, yerel avukat Jasmin Carrera ısrarı üzerine, doktor yerine cümleler onu yola repave için.
mekku yıldırım başlangıçta işi acele etmeye çalışır, ancak özensiz bir şekilde inişler ve çıkışlar bir karmaşa yapar ve sıfırdan başlamak zorunda. Her geçen gün, o şehirde birçok kişi ile arkadaş oldu ve geçmişten öğrenmek için. Radiator Springs, ama Interstate 40 yakınında ABD 66 güzergahı boyunca bir uğrak ve insanlar birçok nedenden şirketlerin etkin haritadan sildi vardır şehir, terk etmek Radiator Springs sakinlerinin inşaat atlamak için izin verir. Fantastik McQueen Doc Hudson Hornet, 50 yıl önce ciddi bir kaza, kariyerine Piston Kupası şampiyonu üç kez sonunda yarışma oldu, ama keşfeder bu gerçeği ana olay. Ancak, bu olay, o yarış topluluğu hakkında gerçekten bırakmak reddederek sonra eğitmek gerektiğini, yıldırım mekku hızlı olarak geçirmişti.
yeni arkadaşlar, cesaret, ve Sally McQueen seyahat ülkeyi başarıyla yol tamamlar ve şehirde fazladan bir gün geçiriyor, yeni lastik ve aksesuarları elbise, yerel mağazalar ziyaret. Bu gece, Mac ve Doc ve Yıldırım isteksizce medya yakınsama ve şehir Flash ve California yerleştirin korkusunu bilgilendirir. McQueen, Sally ve Doc gitmene görmek için üzüldü diğer kasaba halkı ile üzülmüştü düşündüm. neon ve off önce şehir townhouses emeklilik ve sessizlik, onların McQueen, Doc istemiyorum ne kadar fark edeceksiniz.
tie-kesici yarış Radiator Springs geri, McQueen'in düşüncelerini başlar ve o performans döndü. Eski yarış renklerini, bir kez daha - yeni ekip şefi McQueen gibi, ancak, onun yeni arkadaşlar ve Dr Mack burada bulmak için şok onun pit ekip olarak hizmet vermektedir. Onların varlığı ve hileler, destek noktaları tarafından teşvik ırk, içinde kurşun incelemek ve almak için kirli sürüş taktikleri McQueen Chick Hicks ". Her pist dışında, Kral, Chick son turda arkasında terbiye yorgun ve kral koç ve bu ciddi bir devrilme kazası olduğu yıkıcı korkunç bir arkadaşım için kalabalık gönderdi. McQueen, Kral ve Chick Doc kazasında sadece ilk Piston Kupası yarışında faul nöbetler bırakarak, bitiş çizgisine üzerinde durur. O ters itmek Kral son yarışı tamamladı bitiş çizgisine genelinde yol onuru ile emekli ardından kalabalık McQueen kalanını zevk ve sağlar. böylece tavuk gelince, reddedilmiş sayılır ve Piston Kupası zaferi, zafer içi boş ve anlamsız yansıma, fazla öfke, Onlar sıkıştırma Kral ödül töreninde sahneden yuhalandı. Kral ve eşi, Dinoco, basın ve kalabalık McQueen spor övdü. McQueen sponsorluk Dinoco, Rust-Eze ama takım sunuyor diye devam etmelidir söyledim. McQueen Radiator Springs ve şehre geri döner ve ekibi yardımcı olmak için orada işletmelerin yeniden canlandırılması merkezine taşınmaya karar verdi.
Kapanış kredisi sırasında bir disk "Oyuncak Araba" (Oyuncak Hikayesi), "Monster Trucks, Inc", Videolar, Pixar (Monsters, Inc) ve karakterlerin karakter yaşam verildi araç seyir araba hata.
Gazete bir gün egzoz ön sayfasında birkaç site var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder